Cutting-edge Online Eğitim Saç Dökülmesi ve Salon Profesyoneller için

Profesyonel büyüme, artan beceri ve daha yüksek kazanç potansiyeli – eğitim ve öğretim tüm bu geçit vardır. NIU üst seviye saç dökülmesi eğitim vermektedir. Anywhere. Herzaman. Sürekli destek yararlanın büyümeye ve öğrenmenize yardımcı. Saç dökülmesi uzmanları canlı topluluğuna katılın.

40 yılı aşkın süredir, New Image Labs yenilikçi ürün geliştirme ve kapsamlı eğitim çözümleri ile küresel saç dökülmesi sektöründe lider olmuştur. Biz bu sektörde başarılı olmak için gerekenlere biliyorum. Bu ilk elden bilgi ile, biz, bu online üniversite daha da geliştirildi ve iyileştirildi O zamandan beri 2010 yılında NIU yarattı.

Bu mümkün olan en düşük maliyetle tüm dünyada saç dökülmesi ve salon profesyoneller için yüksek kaliteli sanayi eğitimi kullanılabilir hale getirmek bizim vizyonumuzdur. Artan erişilebilirlik, bağlantı ve teknoloji bunu mümkün kılmıştır. NIU ile, biz erkekler, kadınlar ve çocuklar geri onlar sonsuza kadar kayıp düşündüm bir şey almak yardımcı olmak için küresel saç dökülmesi sanayisini güçlendirmek için internet gücünden yararlanıyoruz: güzel saçları!

NIU Eğitimciler

Tıpkı çeşitli kendi kökenden profesyonel büyüme, azim ve başarı bireysel hikayeleri gibi. Onlar ortak Ne olsa da, bizim Sunum tüm sanayi gazileri her biri kendi kemer altında profesyonel deneyimi 20 yıl en az sahip olduğu gerçektir. Hepsi başarılı saç dökülmesi işlerini çalıştırmak ve onların tutkularını paylaşan geri mesleki topluma veren inanıyorum. NIU Sunum yaşam boyu öğrenmeyi savunan ve öğretime devam etmiştir. Onların ticaret ustaları, her zaman öğrenciler kalır. Onların misyonu tutku ateşleyecek ve bireysel saç dökülmesi profesyonel becerilerini yükseltme tarafından bir bütün olarak saç kaybı sanayi yükseltmek.

NIU Eğitimciler Foto

Resident Saç Uzmanlar

NIU Bir insan dokunuşu ile bir online öğrenme kurumdur. Stüdyo ya da salon ilgilendirmeyen video eğitimlerini, ya da belirli konuları izledikten sonra kalan olabilir sorular için bizim Resident Saç Uzmanlar başvurulmalıdır çekinmeyin.

Mevcut özel NIU Üyelerine, bizim Resident Saç Uzmanlar Sorunuza bir cevap ile geri 24 saat içinde sizinle temasa geçecektir.

NIU Resident Saç Uzmanlar Foto

Daha fazlası için

tıklayın