Nisan Yağmurları, Mayıs Çiçekleri Getirir

nisan-yagmurlari-mayis-ciceklerini-getirirDonna Kim-Marka Nisan 2014

Nisan yağmurları, Mayıs çiçeklerini getirin

Ben her zaman, her durumda, her bulut gümüş astar iyi arayanlar için, çok hayatımın bir Pollyanna denilen oldum. Ne olsa bir erdemdir bazen zayıflık ya da yeterince gerçekçi olmadığı için benim açımdan başarısız, ya da çok idealist olarak başkaları tarafından kabul edilir oldu. Veya sadece bana ‘tuhaf olanı koyar’ alçakça bir durum, yaklaşık kasvetli inilti içinde kalabalık katılmadan değil.

Onlar görünüşte bilmediğimiz bildiklerini, hayat bizim zihinsel odak tutmak yönde bize kafa eğiliminde olduğunu. Yani Çapa olumlu bir yolu tercih ederler. Ben bir başlangıç ​​noktası olarak pozitif gerçekte daha az göz ardı etmek anlamına gelmez. Ben sadece orada takılıp almak için deneyin. Eğer keder, ağrı veya gerçek zorluk konularla karşılaştığınızda, elbette herhangi bir acil tedavi ve empati paylaşabilirsiniz. Bir yanıt süresi ve zamanlaması önemli. Bu derin gidiyor önlemek için sadece yüzeysel bir yol değildir. Aksine. İkincisi, bir değer yaratıcısı duyuyorum. Diğer bir deyişle, ben Rumplestiltskin masalı olarak altın içine saman iplik gibi, yararlı olur şeye bir çok şey nasıl açacağınızı biliyorum. Bu kısmen tutum meselesi, sizin yaratıcı odak koymak nerede kısmen meselesi ve yaratıcılık araçları fikirleri ile gelip için hangi kısmen bilerek bulunuyor.Kolay alet sadece üzerinde duruluyor sorununa çözüm olabilecek her biri alternatifler üretmektir.

Dünyanın birçok yerinde bu yıl ağır bahar yağmurları, ya da devam karların saldırısına karşı karşıya Peki onlar ne zaman İngiltere (B * tchers, Moaners & Whiners) dediği gibi, biz, BMW olmak isteyebilirsiniz. Bu şikayetlerin bazıları ‘zaten yeterince’ doğru legitimate- vardır! Ama, şömine için daha fazla ahşap doğrama veya Karayipler’de bir kaçış uçuş atlamalı, taşmasını önlemek gibi bu konuda özel bir şey yapmak sürece, o pozitifler sadece bu Nisan duş çıkabileceğini ne bakmak yardımcı olabilir.

Mayıs çiçekler gibi! Her dışarı diğer ticari hikayeleri yardım ve kıt kaynakları paylaşmak için bir araya gelip komşuları toplantı gibi. Bulma gibi alanında odunlar malzemeleri fon programları vardır. Tehlikeli taşkın ovaları bina izin yasaları veya politikaları değiştirmek gibi. Depolama dışarı eski bir panço ya da yorganı çekme gibi senin gençlik anıları geri getiriyor. Aksi burunlarını elektronik cihazlarda sıkışmış çocuklar birdenbire açık havada oynamak için gösterilmez izlerken nasıl çalışıyor ve gülerek ve yeni arkadaşlar edinmek gibi. Ve onlar refahı sonra sormak gibi hiçbir fikrim yoktu, uzak arkadaş ya da aile işitme gibi onların radar vardı.

En azından yıkama saç çok sık veya – Sürece biz duşları bahsediyoruz gibi, ben çok fazla duş almak, ister inanın ister inanmayın saç dökülmesi bu bir nedeni kayma olacak. Nasıl yani?

Bir tarafta, saçınızı yıkarken aslında saç büyümesini engelleyebilir yağlar saç dökülmesi ve ücretsiz yol açabilecek enfeksiyonlara açık saç derinize tutar. Başka herhangi bir lif olduğu gibi ama TOO sık yıkanması, özellikle sert şampuanlar ile, saçınızı zayıflatabilir.Daha büyük sorunlar, ancak, biz duş alma ile birlikte almak eylemler yalan eğilimindedir.

Bir çok dinç havlu kurutma veya kırılmasına neden olabilir ya da tam anlamıyla başınızın dışarı tüyleri çekin duş, sonra havlu sıkıca kafanı tamamlıyor. Hatta havlu onun pürüzlü yüzeyi ile saç manikür karşı sürtünme neden ve bu durumda eğer değişen değer olabilir. Yani, sadece saç kuru pat zaman ayırın ve bir yumuşak emici bir bezle bunu. Ayrıca, genellikle sadece kendiniz ile daha yumuşak olması. Neden bir tad yavaşlatmak ve kendinize pahalı bir spa tedavi edilecek beklediğiniz şekilde şımartmak değil? Birkaç derin nefes alın, mutlu ya da minnettar düşünceler düşünmek, ve bu arada saç kurutma makinesi oluyor.

Başka bir öneri mümkünse ıslak saç fırçalama önlemek için, ya da en azından yumaklar kaldırmak şartına edilmiştir saç üzerinde geniş aralıklı kılları ile diş tarak veya fırça geniş kullanın.

Basit şeyler, ben biliyorum. Ama sonra tekrar, bu nedenle bir şey hakkında iyi ne olabilir üzerine bizim odak kayması olduğunu. O Mayıs çiçekler gibi bu Nisan Rain tarafından görülmeyen besledik.

Girişken olun, Hisse!

0 comments

Write a Comment

Fields with * are requierd