Gizlilik Politikası

New Image güvenli koruma Müşteri Bilgilerinin müşteri gizliliğini korumayı taahhüt eder. Müşteri Bilgi bireysel olarak tanımlanabilir iş ve bir mevcut veya eski müşteri hakkında ilgili kişisel bilgiler olarak tanımlanır.Aşağıdaki Gizlilik Politikası gönüllü olarak size verilir.

Elektronik Haberleşme

Bu Web sitesinin kullanmanız New Image tüm amaçlar için elektronik sizinle iletişim kurabilir olduğunu anlaşması ve rıza oluşturmaktadır. Bu, tüm yasal ve ihbar gereksinimleri, vb içerir

Güvenlik

Müşterilerimiz tarafından sağlanan iş bilgilerinin güvenliğini sağlamak, bizim en önemli sorumluluklarından biridir. Biz Müşteri Bilgilerini korumak için fiziksel, elektronik ve prosedürel koruma önlemlerini. Uygun New Image çalışanlar sadece iş amaçlı Müşteri Bilgilerini erişebilirler. New Image çalışanları etik ve Müşteri Bilgilerinin gizli tedavi gerektiren ifşa anlaşmalarının bir kod ile bağlıdırlar. Etik kod yapıştırılır değilse New Image çalışanlara disiplin cezasına tabidir.

Toplama

Topladığımız ve hesabınızı hizmet ve müşteri ilişkileri genel yönetimini sağlamak için işinizle ilgili çeşitli bilgi türlerini kullanabilirsiniz. Aşağıdaki gibi Müşteri Bilgileri tanınan ve sınıflandırılır:

a) Kimlik Bilgileri – Bu ad, soyad, adres, telefon numarası gibi, tanımlar ve aynı zamanda bazı iş / meslek kimlik numaralarını içerir.
b) Kredi Kartı Bilgileri – Bu kredi kartı işlem kuruluşlar aracılığıyla tercih edilen ödeme hesap (lar) tanımlar. Örnekler vb Visa, MasterCard, dahil
c) Diğer Bilgiler – Bu işlem ve ödeme geçmişi, hem de taraflar arasında genel iş iletişimi içerir.
d) Cookie – uygun bir çevrimiçi deneyim sunmak için bir çaba, biz şifrenizi korumak için bir çerez kullanır.

Yönetim

New Image yalnızca kendi departmanları içindeki Müşteri Bilgilerini paylaşıyor. Hiçbir üçüncü tarafların üçüncü kişilere hisse Müşteri Bilgilerini satan veya başka New Image kiralar asla demektir Müşteri Bilgilerinin bu bilgi, paylaşmak.

Erişim ve Doğruluk

Güncel, doğru ve Müşteri Hesap Bilgileri tutulması çok önemlidir. Her müşteri de, bu tür aylık hesap ekstresi gibi New Image diğer yollarla müşterilerine sunduğu iletişim bilgileri de dahil olmak üzere New Image Müşteri Hizmetleri Temsilcileri, hesap bakiyeleri ve işlemler ve benzer bilgileri, ile telefon tartışma yoluyla hesap bilgilerine erişimi vardır özel ihtiyaçları / istekleri yanıt e-posta ve / veya mektup yazışmalar gibi. New Image Bu Gizlilik Politikası ayrıca üyenin web sitesinin müşteri kullanımına başvurmanın, New Image web sitesinin New Image şifre korumalı üyenin bölümüne sınırlı üye erişimi üzerinden müşteri hesaplarına bireyselleştirilmiş erişim sağlar. Hesap bilgileri güncel, eksik, yanlış veya değilse, bu tür değişiklikleri uygulamak için (hesap ekstresinde belirtilen iletişim bilgilerini) aramak, e-posta veya lütfen bize yazın. Biz derhal güncelleme veya herhangi bir hatalı bilgi düzeltecektir.

Ek Bilgiler

Bu Gizlilik Politikası, müşteri ilişkileri West Palm Beach, Florida, ABD New Image şirket ofisleri kaynaklanan ile, New Image Labs Corporation ve müşterilerimiz için geçerlidir, ve 1 Ocak etkili bu Gizlilik Politikasına gibi müşterilere sağlayacak 2007. New Image sürece müşteri New Image ile devam eden bir ilişki sürdürmektedir olarak, gerekli. En-to-date Gizlilik Politikası bir kopyasını almak için, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi ile temasa geçiniz. New Image önceden haber vermeksizin, bu Gizlilik Politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.