Eğitim

New Image uzun saç değiştirme sektöründe bir lider olarak kendini konumlandırmıştır. 40 yılı aşkın süredir, müşterilerine sadece en kaliteli saç ve müşteri hizmetleri için New Image isteyen edilmiştir ancak aynı zamanda teknoloji ve yenilik son-yalnızca saç sistemleri ve aksesuarları, ama getirmedi de mesleki gelişim için geldiğinde eğitim.

Üstün, eller, güç dolu – New Image olmak üzere yıl boyunca mesleki eğitim olanakları sunar:

  • New Image Üniversitesi, endüstrinin tek online eğitim kaynağı
  • Kulüp Maçlar | Biolon® Belgelendirme Sınıflar
  • NIU LIVE, ulusal müşteriler için yıllık konferans

Tüm eğitim olanakları ticaret için ticaret oluşturulur ve profesyonel ağ, öğrenme, ilerleme ve motivasyon için değerli bir platform sağlamak için tasarlanmıştır.

New Image Üniversitesi

New Image Üniversitesi endüstrinin tek online eğitim portalıdır. Bu deneyimli sanayi gazileri tarafından öğretilen teknik ve iş konularında heyecan verici çevrim içi video eğitimlerini, geniş bir kütüphanedir. New Image Üniversitesi de onlar, özel bir Facebook topluluğu, ve çok daha fazla gelmek gibi içi Resident Saç Uzmanlar çalışma soruları cevaplamak için sınırsız erişim sağlar. Parmaklarınızın ucunda – Eğer başarılı olmak için ne gerekir.
daha fazla bilgi edin

NIU LIVE

Genellikle Güney Florida’da ev sahipliğinde, NIU Canlı Yeni Image’ın yıllık eğitim konferanstır. Ile “daha az kabartmak, daha fazla odaklanma,” 2 gün süren etkinlikte eller üzerinde yeni ürün geliştirme ve pazarlama ve satış desteği için son saç değiştirme teknikleri ve stil seçenekleri, her şeyi kapsayan çeşitli sınıflar vardır.
daha fazla bilgi edin

Spotlight Serisi

Web yayını bu yeni ve heyecan verici serisi stüdyo o olabilir en iyi yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Öne çıkan konular, sıcak pazarlama ipuçları, out-of-the-box satış araçları, ve becerileri ve eğitimi geliştirmek için kolay yollar içerir.Sektörün en ünlü uzmanlarından bazılarının biliyorum ve ayarlamak için bir nokta yapmak olsun.
daha fazla bilgi edin

Biolon Çevrimiçi Sertifika

Yeni iş fırsatları çağırıyorlar. Biolon, gerçek saç görünüm ve his simüle devrimci bir fiber ile, iş büyüyebilir. Tüm Biolon Belgesi ile başlar. Şimdi Sistemde. Herzaman. Anywhere. Büyük potansiyeli olan yeni bir ürün sunan tanıtmak. Işinizi rahat ve Biolon ile daha fazla gelir yaratmak. Bu sizin için seyir olmuştur anahtar teslimi bir çözümdür.
daha fazla bilgi edin